Більш як 750 представників із 30 країн світу стали учасниками Другого Міжнародного форуму оборонних індустрій DFNC2

17 Жовтня 2024р. / 12:00

Більш як 750 представників із 30 країн світу стали учасниками Другого Міжнародного форуму оборонних індустрій DFNC2. Захід об’єднав понад 280 іноземних та українських оборонних компаній та асоціацій.

Від Збройних Сил України у Форумі взяли участь представники Центрального управління військової освіти і науки Генерального штабу, Управління інноваційної діяльності та Центру масштабування технологічних рішень.

Військовослужбовці мали змогу у фаховому середовищі проаналізувати досягнення й виклики виробництва озброєння в Україні.

В пріоритеті українських військових – нові сучасні технології, які допомагають зберегти життя особового складу. В першу чергу це різноманітні безпілотники та роботизовані системи. Також важливі ракети, протитанкові комплекси та новітні артилерійські установки. Збройні Сили на практиці показали, що вміють цим ефективно користуватися і готові до впровадження і масштабування у війська найсучасніших технологій.

Про інновації, які українське військо найближчим часом очікує від компаній-виробників, розповів заступник Головнокомандувача Збройних Сил України полковник Лебеденко під час свого виступу на Форумі DFNC2. Він зауважив, що це, зокрема, стабільно працюючі системи донаведення для підвищення якості використання БпЛА в тактичній зоні, а також ефективні та стійкі до РЕБ системи комунікацій для наших засобів розвідки. Актуальним питанням залишається покращення боєприпасів для БпЛА. В першу чергу це зменшення ваги та підвищення ефективності для  знищення броньованої техніки.

Міжнародний форум DFNC2 спрямований на об’єднання провідних оборонних компаній світу, українських підприємств, урядів країн-партнерів, посольств та посадовців з метою посилення розвитку оборонно-промислового комплексу України.

Наша держава пропонує інвесторам надійні проєкти, які вже ефективно показали себе у бою, а Збройні Сили України можуть ділитися безцінним досвідом сучасної війни.

Позитивним є приклад Данії, уряд якої розпочав пряме фінансування виробництва української САУ «Богдана». Цю зброю знають у Збройних Силах, тому не потрібно витрачати багато такого дефіцитного зараз часу на навчання обслуг, а виробник швидше зможе отримати фідбек від воїнів для подальшого покращення озброєння.

This will close in 0 seconds